8.jpg
3d Logo Storefront Sign Mockup #71.jpg

GATE 520 LONDON HAKKINDA

         Bugüne kadar ailemizin değerli birer ferdi olarak görüp birçok seçkin müşterimize hizmet sunduk. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

         1996 yılından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

         Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

         Gate 520 London için kısaca; "Tekstil sektöründe sağlıklı ve kaliteli ürün üreten, kişiye özel sanatsal tasarımlar uzmanı  " diyebiliriz.

         Gate 520 London'nı biraz daha yakından tanıdığınızda aynı sektörde bulunduğumuz diğer firmalardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Peki Gate 520 London, sektörde hizmet veren diğer firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

Hiçbir ticari kaygı taşımadan sağlığınızdan sonra da kaliteden asla ödün vermiyoruz

Bugüne kadar nasıl daha çok kazanırız dan önce nasıl daha sağlıklı daha kaliteli ürünler üretmeliyiz dedik. Bunun için kullandığımız en küçüğünden büyüğüne bütün metryallerin organik ve sertifikalısına yöneldik,   

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın önemli sebeblerinden biri de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Gate 520 London ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Sektörü paylaştığımız birçok ünlü ve büyük firma kadar hatta birçoğunun da yapmadığı kadar çok ve sürekli araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dünyaya çeviriyoruz."
Diğer firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve sanatçılar dünyadaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dünyada işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir o kadar zevkli ve keyifli  bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı projeyi aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Gate 520 London'nı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

En yakın zamanda sizinle tanışmayı heyecan ile bekliyoruz...

logomuzYAZILI.png
pngwing.com.png